Προειδοποίηση

Σφάλμα κατα τη φόρτωση της εφαρμογής: com_tags, Δεν βρέθηκε η Εφαρμογή

ΔΙΕΞΑΓΩΓΗ ΕΡΕΥΝΑΣ: επιπτώσεις της απομάκρυνσης από τη διά ζώσης διδασκαλία και την εφαρμογή της εξ αποστάσεως εκπαίδευσης εξαιτίας της υγειονομικής κρίσης του COVID-19

Κατηγορία: Ανακοινώσεις Δημοσιεύτηκε στις Τρίτη, 01 Ιούνιος 2021

Απόψεις μαθητών/τριών αναφορικά με επιπτώσεις της απομάκρυνσης από τη διά ζώσης διδασκαλία και την εφαρμογή της εξ αποστάσεως εκπαίδευσης εξαιτίας της υγειονομικής κρίσης του COVID-19.

Αγαπητοί μαθητές/τριες,

Εκ μέρους του Ινστιτούτου Εκπαιδευτικής Πολιτικής, του Υπουργείου Παιδείας και Θρησκευμάτων και του Εργαστηρίου Σχολικής Ψυχολογίας του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών, θα θέλαμε να σας καλωσορίσουμε στην έρευνα που διεξάγουμε αναφορικά με επιπτώσεις της απομάκρυνσης από τη διά ζώσης διδασκαλία και την εφαρμογή της εξ αποστάσεως εκπαίδευσης ως αποτέλεσμα της υγειονομικής κρίσης του COVID-19.

Το σύντομο ερωτηματολόγιο που ακολουθεί είναι ανώνυμο και απευθύνεται σε μαθητές/τριες ενός τυχαίου δείγματος σχολείων από όλη την Ελλάδα. Για την συμπλήρωσή του θα χρειαστείτε περίπου 15 λεπτά.

Σας ευχαριστούμε πολύ για τη συμμετοχή σας.

Οσ΄θνδεσμος για την έρευνα:

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
Δρυοπίδος 7, Γαλάτσι, 11147